Mgr. Marek Urban, ACC

Zmena je nielen život, ale aj odhodlanie a s ňou prichádzajú problémy. Tie sú súčasťou každej zmeny a tak tu vždy budú. Bez ohľadu na to akí sme pozitívni, bez ohľadu na to koľko peňazí zarábame, bez ohľadu na to akými skvelými ľudmi sa obklopíme, vždy prídu momenty, s ktorými si nebudeme vedieť poradiť.

Takže našim cieľom nech nie je nemať problémy, ale

Naučiť sa im čeliť

alebo ešte lepšie, naučiť sa ako ich využiť k tomu, aby nás posunuli ďalej.

Pretože, keď sa rozhodnete im čeliť, všetky tie veľké problémy sa čoskoro stanú banálnymi, presne ako keď ste po prvý krát sadli za volant. Bolo to pre Vás úplne nové a bolo tam množstvo neistoty a nebezpečenstva na ceste a zároveň príiš veľa vecí naraz, ktoré vyžadovali Vašu pozornosť.

A teraz už určite riadite s jednou rukou, zatiaľčo v tej druhej držíte mobil a ešte k tomu stíhate nadávať na toho "idiota" pred Vami nech pridá, pretože ide príliš pomaly.

A takto to funguje s každým našim problémom, s každou novou výzvou.

Áno viem, že si myslíte, že Vaše problémy sú neporovnateľne náročnejšie a že Vaše ciele sú omnoho väčšie. My všetci si to myslíme, až kým sa nenaučíme im čeliť.

Tak im čelte naďalej sami...

...alebo si nájdite niekoho, kto Vám to poriadne urýchli a hlavne uľahčí.

Osobný Coaching

Štúdia ICF potvrdzuje, že osobný coaching zvyšuje produktivitu, klienti potvrdzujú zvýšenú pozitivitu, 80% hlási zvýšenie sebavedomia, 75% zlepšené vzťahy a lepšie komunikačné schopnosti a 66% lepšiu rovnováhu medzi prácou a osobným životom.

Dokonca aj Oprah Winfrey a Jeff Bezos majú svojich osobných koučov.

Vy ešte stále nemáte toho svojho? Možno to nie je náhoda, že ste práve na jendého narazili.

Business PERFORMANCE Consulting

Business Performance coaching pomáha riaditeľom, manažérom a ich tímom zlepšovať výkonnosť a dosahovať lepšie výsledky. Zlepšuje komunikáciu a spoluprácu v tíme a zaisťuje, že problémy, ktoré sa naskytnú, budú riešené včas a posunú Vás bližšie k Vašej vízii.

Akú hodnotu nadobudla Vaša firma a Váš tím za posledné mesiace?

Nečakajte tak ako ostatní, kým sa situácia zlepší ale investujte do toho, čo prinesie Vášmu biznisu viac než len zelené čísla na súvahe.

Komu pomáham?

Nezáleží na tom aké vysoké sú Vaše ciele, vždy existuje cesta ako ich dosiahnuť............................Nie som tu na to, aby som bol priemerným!

Nezáleží na tom kto ste, odkiaľ pochádzate alebo čo robíte, tu ste vítaní.................................................Ja ľudí nesúdim!

Nezáleží na tom aké veľké sú problémy, ktorým teraz čelíte, vždy existuje riešenie.....................Nikdy sa nevzdám!

Prečo sa iní rozhodli spolupracovať so mnou?

"S Markom som sa prvýkrát stretla na biznis koučingu v rámci svojej pracovnej pozície. Po pár prvých sedeniach som ho ale požiadala aj o súkromné koučingy, nakoľko som cítila, že mi dokáže pomôcť aj v tejto oblasti. Spolupracujeme spolu už viac ako polroka. Sedenia s Markom sú uvoľnené, no zároveň vedené na profesionálnej úrovni. Pomohli mi najmä v nájdení svojho cieľa, osobnej vízie, a usmernení vlastných myšlienok. Markov otvorený prístup, úprimnosť a loajalita sú vlastnosti, ktoré z neho robia skvelého kouča. S Markom stojí za to spolupracovať. 😊"
Laura ParadeiserSales Manager (Osobný coaching + Performance consulting)
"Chlapče, ty máš dar.😊 Okrem toho, že si mal pravdu, že nápady budú prichádzať ešte aj po skončení koučingu, bola to skutočne výnimočná konzultácia a ja som nadobudla jasnosť a cieľ, ktorý som hľadala! (Vlastne si myslím, že som získala omnoho viac) Ďakujem Ti veľmi pekne za toto! Som ohromne vďačná 😊"
Oana Anghelachi (Osobný Coaching)
Chcel by som sa poďakovať Marekovi za profesionálny a individuálny prístup. Vďaka Marekovmu veďeniu som sa naučil pozerať na okolie úplne inak ako som sa pozeral, svet prestal byť len čierny a biely a stal sa farebným. A z môjho života sa pomaly vytrácajú slovní spojenia "prečo?, Prečo, práve mne sa to deje? Prečo sa to nedá? ..." a naučil som sa používať iné slovné spojenie ktoré ma nakopne a posunie vpred, taktiež každú negatívnu myšlienku a situáciu využiť a zhodnotiť pre čo najlepší progres. A posúvame sa spoločne ďalej. Jedno veľke ďakujem
František ŠipkaČlovek, ktorý dostal druhú šancu (Osobný coaching)