FAQ

Kde prebiehajú Vaše konzultácie?

Vždy je to na dohode. Obyčajne mávam konzultácie so svojimi klientami v našej kancelárii na Sokolovskej126/40, 18600 v Prahe, alebo v priestoroch firiem v Prahe a okolí do 100km, prípadne v tichých kaviarňach alebo iných verejných miestach, ak to klienti preferujú. Vo individuálnych prípadoch dochádzam za klientami viac ako 100km od Prahy.

Koučujete aj online?

Áno. Takmer 50% mojich koučingov je online. Obyčajne využívam Skype alebo Zoom, prípadne iný klientami preferovaný kanál.

Koľko stojí jedna Vaša konzultácia?

Ja nepredávam svoj čas, ale hodnotu, ktorú môj koučing bude mať pre Vás/Vašu firmu. Preto ponúkam prvú konzultáciu úplne zdarma a až potom s každým klientom uzatváram individuálnu dohodu, podľa hodnoty, ktorú mu to prinesie. Vždy je to však pod jednou podmienkou, že to bude výhodná dohoda pre obe strany. Zároveň, ak sa dohodneme a ja som Vašu hodnotu nenaplnil, ponúkam 100% vrátenie investície.

Aké často mávate konzultácie s klientami?

To vždy záleží na cieľoch a potrebách klienta a preto je to individuálne. Avšak najčastejšie si nastavujeme stretnutia s klientami na týždennej alebo 2-týždennej báze v dĺžke 60-90min. U niektorých klientov to je 1x/mesiac.

Ako dlho trvá jedna koučovacia séria

Bežne je to 3-6 mesiacov. Opäť však záleží, na akom cieli pracujeme a na potrebách klienta. Niekedy stačia ibaj 2-3 konzultácie a problém je vyriešený, inokedy zase pri dlhodobých cieľoch výnimočne nastavujeme spoluprácu na viac ako 1 rok.

Ako si môžem rezervovať stretnutie s Vami?

Stačí vyplniť formulár na záložke Kontakt, alebo zaslať email na info@marekurban.net. Najviac však preferujem, ak mi klienti zavolajú na moje české číslo +420 792 456 164 a dohodneme sa osobne. Ak náhodou nemôžem hovoriť, zavolám späť hneď ako to bude možné.

Skutočne ponúkate prvý coaching zdarma?

Áno, ja som presvedčený, že človek by mal najprv dávať až potom dostávať. A preto prvý coaching (~90min) ponúkam úplne zdarma a bez akýchkoľvek záväzkov. V prípade, že sme si "nesadli" alebo to nenaplnilo Vaše očakávania, tak Vám poďakujem, že ste to skúsili a s úsmevom pokračujeme každý vo svojej ceste, prípadne Vám môžem odporučiť iného kouča.

Kde ste študovali coaching?

Som nesmierne rád za to, že som svoj certifikát obdržal v koučingovej škole Results & Emotions v Prahe. Som vďačný za vedomosti a znalosti, ktoré som tam získal, predovšetkým hodnoty koučovacieho prístupu ako takého, ktorými sú schopnosť rešpektovať ľudí bez akéhokoľvek hodnotenia a bez toho, aby som ich súdil a práve naopak naučil sa prijať ich takých akí sú a pomôcť im dosiahnuť to, čo chcú ONI, nie to, čo chcem ja. Som taktiež hrdým držiteľom certifikátu ACC (Associate Certified Coach) vydaného ICF (International Coaching Federation), najväčšou globálnou organizáciou združujúcou profesionálnych koučov po celom svete, ktorej etický kódex uplatňujem vo svojich koučingoch. Zároveň sa neustále vzdelávam a inšpirujem svetovými kapacitami ako sú Tony Robbins v oblasti Life koučingu a business koučingu a Brandon Burchard v oblasti výkonnostného koučingu. Obaja sú mojimi vzormi.

Koľko koučingov už máte za sebou?

Doteraz som absolvoval viac ako 400 individuálnych a desiatky tímových konzultácií. Toto číslo rastie rapídne každý týždeň, keďže coaching je nielen mojou vášňou a tým, čo ma nesmierne napĺňa, ale aj mojím hlavným zamestnaním.

Ponúkate aj tímové alebo skupinové coachingy?

Áno, ponúkam tímové a skupinové coachingy pre firmy a ich tímy. Pre viac informácií ma pokojne kontaktujte osobne.

Ponúkate aj prednášky alebo semináre?

Áno, rozhodol som sa, že v roku 2020 zorganizujem niekoľko seminárov predovšetkým v Prahe. Momentálne sú však posunuté z dôvodu situácie, ktorá sa naskytla. Každopádne informácie o pripravovaných prednáškach/workshopoch nájdete na mojich sociálnych sieťach alebo na blogu už čoskoro na týchto webových stránkach.

V akých jazykoch pracujete?

Koučujem v slovenčine, češtine ak je to potrebné a rovnako dobre koučujem v angličtine.